Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csütörtökön reggel megjött,...

Csütörtökön reggel megjött, de most mintha nem lenne semmi. Ez normális vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

Csütörtökön reggel megjött a menzeszem normálisan, ahogy szokott. Görcsöltem is, jobban mint máskor. Cataflamot vettem be.

Csütörtökön és pénteken megvolt rendesen, tegnap estére betettem a betétet (éjszaka csak és kizárólag betétet használok), de nem volt semmi. Ezen annyira nem is lepődtem meg, éjszaka nem sok szokott lenni, főleg a 2-3. nap után. De ma napközben sem volt semmi. De tényleg. Szerintem 1 cseppnyi ha van a betéten.


4 éve menstruálok, többnyire pontos (+/- pár nap) és 5-6 napig szokott tartani. Ehhez képest most 2 nap.


Ez normális vagy valami baj van?

16/L


2011. okt. 29. 16:03
 1/4 bánomisén ***** válasza:
100%
Normális, ilyen elő szokott fordulni. A menstruációra sok minden hatással van az időjárástól kezdve a fizikai vagy szellemi leherheltségen keresztül a pszichikai állapotig (stressz). Nem mindig egyforma, de hát a nők sem gépek :-) Semmi gond, nyugodj meg.
2011. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, amúgy alapból ez lenne a normális mármint hogy 3-4 nap a vérzés mert akkor hamar és jól tisztul a szervezet, csak a mostani életvitel és egyebek miatt már az 5-7 nap az általános.
2011. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy tűnik mégsincs vége. Most megint vérzek, kb. úgy mint általában a 2-3. napon szoktam.

2011. okt. 29. 17:54
 4/4 bánomisén ***** válasza:
100%
Ez is normális. Csak szünetet tartott a drága :-)
2011. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!