Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon után hirtelen erős...

Tampon után hirtelen erős vérzés normális?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta próbálgatom a tampont, eddig több kevesebb sikerrel. Eddig akárhányszor próbáltam nagyon nagyon fájt amikor kihúztam. A legutóbb is pont ez történt, de most miután kihúztam hirtelen nagyon sokat véreztem, olyan fél percig kb. Nem tudom, hogy most hirtelen nagyon átszakitottam a hártyát? Volt másnak is ilyen vagy hasonló?

2020. ápr. 5. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szakítottad át, csak egyszerűen a tampon nem tudott minden vért felszíni, ezért egy csomó benned maradt, és amikor kihúztad, akkor az még kifolyt.

Arra viszont, hogy miért fáj amikor kihúzod, nem tudok semmit sem mondani. Nekem is fáj, de nem tudom miért

2020. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem hagytam olyan sokáig, talán olyan 2-3. Szóval a 4 óra sem volt meg.
2020. ápr. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!