Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fül piercingem vérzik, normális?

Fül piercingem vérzik, normális?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam, nem volt semmi baja, ma viszont egész nap vérzik. Nem vészesen de elég gyakran kell takarítanom. Lehet bután hangzik, de normális, ha vérzik?

2017. aug. 22. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak akkor vérzett az elején, hogyha nagyon megmozgattam, vagy kivettem. Mondjuk attól is függ, hogy hol van gondolom. De azért szerintem nem normális, hogy egész nap vérzik. Nincs valami véralvadási problémád vagy ilyesmi?

De egyébként lehet, hogy csak ráfeküdtél éjszaka vagy beleakadt valamibe és felsértette a füledet.

2017. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha nem jó helyre lett szúrva/lőve megeshet.

Ha pár nap múlva is vérzik esetleg "pukli" nő rajta ki kell venni.

2017. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy helix és porcba van lőve
2017. aug. 22. 18:38
 4/7 A kérdező kommentje:
annyira mozgattam meg h reggel picit vérzett és a rászáradt vért leszedegettem
2017. aug. 22. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a piercinged vérzik, hanem a füled :D
2017. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lőve van? Akkor nem csodálkozok... máskor lesz eszed és szúratod. Megspóroltál volna kb 3 hónsp gyógyulási időt


Ne piszkáld és napi 2-3 alkalommal octenisept

2017. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szúrva van, nem lőve
2017. aug. 23. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!