Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyám szétkürtöli hogy megjött...

Anyám szétkürtöli hogy megjött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete megjött az első és már az egész család/szomszéd tudja!:( Még a kistesóm is... Megkértem anyát hogy ne mondja el apának erre pedig elmondta!!! Annyira szégyenlem.. de csak azért mert túl korán jött meg. Nagyon gázul érzem magam:(

2020. ápr. 6. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy túl korán lett volna, én 10 éves korom óta menstruálok.

Mondd meg anyukádnak még egyszer, hogy nagyon rosszul esik, hogy mindenkinek erről beszél.

2020. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy nem mondja el senkinek, hangsúlyozd, hogy mennyire fontos ez neked.
2020. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából már mindegy.... elmondta mindenkinek:(
2020. ápr. 6. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szégyellni, pár év múlva te is belátod majd. A szomszéd lánya 11 éves, ha valahogy megtudnám, hogy menstruál, szerintem hirtelen max annyit gondolnék, "jé, már ekkora?", de eszembe se jutna az, hogy gáz lenne.
2020. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ne érezd magad rosszul emiatt, hiszen ez teljesen normális. Azt én sem értem, miért kell szétkürtolni, de ha már megtörtént, hát ez van. Minden egészséges lány menstruál, szóval semmi okod szégyenkezni.
2020. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukád büszke arra hogy a felnőtt kor küszöbén állsz és kezdesz nővé cseperedni, ezért "büszkélkedett" vele. Nincs ebben semmi gáz, mindenkinek van havija. A barinőid inkább irigyelni fognak (akinek még nem jött meg).
2020. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen hülye volt.

Állandóan bemászkált a fürdőszobába megnézni, hogy fejlődik a testem. 10 cm fürdőhab alatt kuporogtam mindig vagy inkább nem is fürödtem. Rémálom volt az egész.

2020. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyád egy idióta! Igaz, hogy nem szégyen, de ez mégis a te legbensőbb intim dolgod, nem értem mi a jó neki abban, hogy szétkürtöli. :(
2020. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!