Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kétszer megjött a menstruációm, most viszont nem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A menzeszem előtt 5-7 nappal mindig fáj a mellem, onnan tudom, hogy biztosan megjön. Ám most nem fájt.. nem is jött meg.

Illetve, az utóbbi menstruációim igen vízes állagúak voltak. Mitől lehetnek ezek? (Terhes nem vagyok, orvoshoz a vírus miatt igen nehéz eljutnom.)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. ápr. 2. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2020. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Teszteltél vagy nem volt az elmúlt 1,5 hónapban?

Fogytál /híztál?

Egyéb tünet?

2020. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Heti szinten teszteltem. Mind negatív lett ( a ma reggeli is). A tabletta előtt nem volt rendszeres ciklusom. Abbahagyás után az első 35, a második 30 napra jött meg. Nem fáj a fejem, nem duzzadt a mellem..
2020. ápr. 2. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2020. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Negatív, hidd el. :) (szét is szedtem, hogy jobban lássam)
2020. ápr. 2. 20:08
 6/9 anonim válasza:
Mikorra kellett megjöjjön, a tabletta szerint?
2020. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy abbahagytam a tabletta szedését. 3.hónapja nem szedem már
2020. ápr. 2. 21:17
 8/9 anonim válasza:
Hány napja késik?
2020. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta miatt van. Majd idővel rendeződik. Ne csinálj semmit. Elég akkor orvoshoz menni, ha fél év eltelt az abbahagyás óta, de még utána sem látszik benne rendszer.
2020. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!