Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenetnél normális...

A hüvelybemenetnél normális az érzékenység?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok tampont se használtam, és még semmi nem "járt" ott, éppen emiatt, mert amikor megpróbálom magamnak felhelyezni a tampont vagy az újjam, fájdalmat érzek, de csak kifejezetten a hüvelyi résznél a nyílásán, azonban olyan szinten kellemetlen érzés,hogy nem tudom miatta felhelyzni, sőt igazából már annyitól is, ha csak erősebb nyomást fejtek ki rá.

Az lenne a kérdésem, hogy ez azért van ez, mert még szűz vagyok, vagy nem ilyen módon kellene a fájdalmat éreznem?

Már olvasgattam erről egy két dolgot ami kellőképpen megijesztett, remélem, hogy ez nem abnormális dolog.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 9. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez nem normális. Én is használtam tampont szűzként és semmi fájdalmat nem éreztem. Ha van rá lehetőséged, hívd fel a nőgyógyászodat.

21/L

2020. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, nem mindenki tud szűzen tampont használni. De próbálkozni lehet. Csak ne sértsd fel véletlenül, mert akkor fog igazán fájni.
2020. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Jelen helyzetben nincs rá lehetőségem, és igazából ez már évek óta fennáll nálam, ezért természetesnek gondoltam, de most utána akartam járni a dolgoknak.

#2 Nem tudom, hogy normális-e mert tényleg eléggé rossz :(

2020. ápr. 9. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Helyileg valami gyulladás lehet. Felsértetted, vagy befertőződött, de lehet ott valami fejlődési rendellenesség is. Lehet a hüvelyváladék nehezen ürül, mert a szűzhártya nagyon elzárja a hüvelybemenetet.

Ezt látni kell, én is orvost tudok csak ajánlani.

2020. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!