Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Hüvelygombámra...

Mit tegyek? Hüvelygombámra canestent vettem amiben 3 szem volt. Az első szemet előírás szerint felhelyeztem, de reggel kipottyant belőlem és a wc-ben landolt :S

Figyelt kérdés
így csak 2 oldódott fel bennem rendesen.De a panaszaim nem enyhültek 2 szem után.Mit tegyek???Vegyek még 3-at?Nem baj ha 5 oldódik majd bennem egymás után?
2010. júl. 27. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert egyáltalán nem biztos, hogy a canesten a megfelelö gyógyszer, ugyanis idöközben a hüvelygombák nagy része rezisztens ellene, mert mindenki állandóan ezt használja, ha kell, ha sem - és így amikor kellene, akkor már hatástalan.

De egyébként is több féle gomba van, ha egyáltalán nem javultál, akkor nem érdemes tovább használni ugyanazt a szert. Meg az orvosnak is mondd meg, hogy canestent már próbáltál, mert akkor könnyebben rájön, hogy MIT adjon.

(Egyébként ha este felraktál egy tablettát, akkor reggel csak egy darab tudott kiesni, az egész nem...)

2010. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Én is meglepődtem de hidd el, hogy az egész kiesett mert még a felirat is tisztán olvasható volt rajta :)
2010. júl. 27. 07:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenröl még nem hallottam, de ezek szerint elöfordul.

De mindenképpen menj orvoshoz, ott tudnak mintát venni is, és kitenyészteni a korokozó - ugyanis lehet gomba (mint irtam már, ebböl több féle van), esetleg baktériumos fertözés is. Ha van partnered, akkor öt is kezeltetni kell, mert sokszor elöfordul, hogy csak enekd vannak tüneteid, a párodnak nem, de ennek ellenére fertözött és vissza tud fertözni.

2010. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz,mert a tünetetek nem biztos h. gombát jeleznek, vagy épp az h. volt fertőzésed és attól lett gomba.AMúgy nekem csak sima allergiám volt és ugyan azok voltak a tünetek mint a gombánál,de én olyan hüvelytabit kaptam ami csak receptre lehet venni, illetve a viszketés ellen jó volt a Fenistil gél.De az is lehet h. neked már szájon át szedhető gyógyszert írnak elő,mert az hatásosabb,de tény h. orvoshoz kell menni.Amúgy oylan hülyeségnek tartom h. mostmár csak úgy lehet gyógyszereket venni ilyen problémára,mert sokan lehet nem is tudják mi a bajuk, csak azt hiszik h. gomba és aztán félre kezelik magukat.Ez nem játék!
2010. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már az első darabtól jelentős javulásnak kellett volna beállni, ha jó lenne a canesten a problémádra, kettő után meg főleg, még ha 1 ki is esett.

Fölösleges még 3-at elhasználni, azzal sem érsz el eredményt. Doki.


Honnan tudod, hogy h.gombád van?

2010. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem még egy canestent és már az első elmulasztotta ...így pontosabban 3 oldódott fel bennem és elég is volt mert már egy hónapja tünetmentes vagyok :)
2010. aug. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!