Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás megelőzésére?

Hüvelygyulladás megelőzésére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 31 éves vagyok és 1 éve már hogy visszatérő hüvelygyulladásom van, amit inkább bakteriális fertőzés okoz. Voltam már vele nőgyógyásznál, amiket felírt ideig óráig segítettek aztán ismét kiújult. Mikor kérdeztem hogy nem e írhat a fel valami olyat, amitől tényleg elmúlik vagy legalábbis ne minden hónapban nyomorítsa meg az életemet, az volt kb. a válasza hogy ez van, sok nő küzd vele, menjek mindig receptért hozzá. Köszi. Sem a pénztárcát, sem az időm nem engedi meg hogy mindig a nőgyógyászhoz mászkáljak. Eldöntöttem, hogy majd elmegyek egy magánnőgyógyászhoz, ami persze nem mostanság lesz, mivel pénz a fasorba sem, mert a járvány miatt munkám sincs. Addig viszont kellene valami megoldás. Most megint kiújult, vettem egy 100. kúpot, azt sem tudom jó lesz e. Olvastam hogy vannak olyan kúpok, amit a kezelés után kell használni és segít meggátolni a kiújulást, pl. Canesflor. Bevált valakinek? Vagy valami más?
2020. ápr. 11. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve azt kihagytam, hogy a táplálkozásomban nincs hiba, nagyon minimális cukrot, vagy egyszerű szénhidrátokat fogyasztók, több mint 7 éve amúgy is életmódot váltottam és inkább az egészséges kajákat részesítem előnyben, az immunrendszeremmel sincs probléma, 5 féle étrendkiegészítőt szedek, sok folyadék, beteg szinte sohasem vagyok, rendszeresen tisztálkodom stb.
2020. ápr. 11. 09:29
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem ugyanaz, megkaptam cukrosként örüljek hogy csak ennyiszer

aztán találtam egy jó dokit, gynoxint írt fel, azóta nincs ilyen bajom

sőt, van krémjük, bekenem vele magam ha kicsit már érzem, hogy baj lenne, elmulassza

2020. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb okozta a visszatérő problémákat, de sajnos sok orvos nem foglalkozik vele. Találtam egy alapos nőgyógyászt, ő lézerrel és fagyasztassal kezelte, ami nem fajt, azóta semmi bajom. Kopp-kopp...
2020. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!