Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok ezekkel...

Mi a tapasztalatotok ezekkel a gyogyszerekkel?

Figyelt kérdés
Teljesen tunetmentes voltam kiderult van harom bacim a doktor felirt harom gyogyszert macmiror, azi sandoz, es kliont, aki szedte mar ezeket mondja el hogy volt valami durva mellekhatasa barmelyiktol, eleg parazos vagyok de megszeretnek gyogyulni ebbol es megnyugtatni ha tudnam hogy nem okoz olyan szornyusegeket amik a betegtajekoztatoban le vannak irva... valaszokat elore is koszonom

2020. márc. 4. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen gyógyszernek nincs alapesetben mellékhatása, legfeljebb lehet néhány ritka esetben.

A betegtájékoztatón azért van csak felsorolva minden, mert ha valaki véletlen érzékeny rá, az idöben észrevegye.

Szerintem ezért okosabb a betegtájékoztatót akkor megnézni, ha valami problémád van, ugyanis a legtöbb ember ha elolvassa, akkor nagy részét beképzeli magának.


Nekem még soha egyetlen gyógyszertöl sem volt semmi bajom, nem jelent meg semmiféle mellékhatás, és egyetlen ismeröst vagy rokont sem tudok, akinél elöfordult volna ilyesmi.


Szóval ne idegesítsd magad, semmi bajod sem lesz

2020. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Az Azi Sandozt légúti megbetegedésre kaptam. Normaflore-t is szedtem mellé, nem okozott gondot.

A Kliont bőrgyógyász írta fel bőrfertőzésre, attól hüvely gombám lett sajnos. Nem is tudtam végig vinni a kúrát.

2020. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az az érdekes, hogy most mindere is lő. Baktérium, gomba es protozoon ellenes szerek is mennek egyszerre.
2020. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
ma 08:11-es: a Klionteppen hüvelygomba ELLEN adják!
2020. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
* Kliont éppen
2020. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-ös, hidd el, hogy nekem a bőrgyógyász írta fel, majd a kontrollon rögzítette is a kartonomon, hogy hüvelygombám lett tőle.

A tájékoztatója pedig ezt írja:

- különböző baktériumok és egyéb kórokozók által okozott fertőzések, valamint egyéb betegségek kezelésére

- műtéti fertőzések megelőzésére

2020. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A klion nem gombaellenes szer. Innen a macmiror igen
2020. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat nyugodtabban hasznalom igy mar oket ☺️
2020. márc. 4. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Azi Sandozt nekem arcüreggyulladásra írták, nagyon szédültem tőle, a villamoson is rosszul lettem, és probiotikum szedés ellenére is teljesen felborította a bélflórám. Nekem utána a Herbaferm hozta rendbe
2020. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!