Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbeni hüvely fájdalom,...

Babber2 kérdése:

Szex közbeni hüvely fájdalom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje mikor a párommal lefekszünk a hüvelyem iszonyatosan érzékeny.(belülről) Olyan érzés mintha túl nagy lenne, de eddig ilyen érzésem nem volt.Nem kellemes de annyira nem is fáj, viszont az együttléteket nem tudom úgy élvezni..(a mélyen behatolós pózok fájnak) az biztos hogy száraz vagyok, ezt síkosítóval igyekszünk kezelni, viszont még így is szétrepedek vagy ha nem is csíp utána a pisilés.Kérlek segítsetek mert a helyzetre tekintettel nem tudok orvoshoz menni...

(20 éves vagyok, nem vagyok terhes)



2020. ápr. 11. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán gomba.
2020. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonon azért megkérdezheted a nőgyógyászt, jobb tanácsot fog adni, mint itt bárki. Sajnos nagyon sok minden okozhatja.
2020. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon sok minden lehet. Mindenestre az bizakodásra adhat okot hogy mostanában jelentkezett a probléma. Barmi mas ami eddig nem volt? Kellemetlen szagú folyás, nagyobb mennyiségű, esetleg viszketés vagy égő érzés?
2020. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy gombas vagy bakterialis fertozes, mert a huvelyflorad egyensulya felborult. SOS natur joghurtot kenjel belulre, azelott nogyogyaszok maguk ajanlottak. Recept nelkul kaphato Canesten termeket vegyel, ami kombinalt ( kulfoldon elek, mas neven van itt), es elkepzelheto, hogy mar ez elmulasztja. Ujabban magan nogyogyaszok is ezt ajanljak tenyesztes elott, helyett, mert lehet apro kis fertozes. Es tejsavas huvelykup vagy krem szinten mindig legyen. Ezt megelozeskent rendszeresen jo hasznalni. Menstruacio utan pl. Illetve a lugos kemhatasu sperma sem tesz jot a huvelyfloranak.

Koronavirus miatt is, eloszor ezt a ket termeket vennem meg illatszerboltban vagy patikaban.

2020. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászomat felhívtam, de így messziről nem igazán tudott semmit sem mondani :/ viszont köszönöm a válaszokat.

Nem nem társul hozzá semmilyen más tünet.

2020. ápr. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!