Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több hónapja tart az hogy...

Már több hónapja tart az hogy a nemi szervem és a végbélnyílásom körül apró repedések képződnek amelyek nagyon fájnak. Főleg wc papír és tampon használatakor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok nagyon fáj, meg sem moccanok és máris képződik egy apró repedés. Leginkább menstruációkor fáj a egjobban de máskor is előfordul. Ez az ok miatt már több hónapja nem voltam együtt a páromal sem. Egyszerűen nem értem mi lehet. Mit tehetek ellene? Miért képződnek repedések?

Kb 2 hónapja használtam utoljára borotvát mert olvastam hogy az is irritálhatja, csereltem tusfürdőt és intim mosakodót is.

25/L



2020. ápr. 7. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne használj tampont és mielőbb hívj fel egy nőgyógyászt. Ha ennyi idő alatt nem lett jobb, akkor nem fog magától elmúlni.
2020. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodó is ártalmas, és semmi szükség nincs rá.
2020. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cikatridina, neogranormon vagy sudocrem esetleg segíthet de hosszú tavon en is azt javaslom hogy menj orvoshoz ha lehetséges
2020. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamilla, teás törlés vagy trauma Salbe ha létezik magyarba
2020. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor cukrot ettem. Már évek óta nem eszem cukrot IR miatt max eritritet, de azt is csak nagyon ritkán. Nem rég becsúszott egy kis cukor, de tényleg nem sok és egyből kirepedt a bőröm nekem is úgy ahogy írtad. Amikor ettem cukrot akkor mondjuk nem volt ilyen. Nekem a Penaten segített, de szerintem a Sudokrem, Neogranormon és társaik is jó lehet. Próbáld meg, hogy nem eszel cukrot hátha javít valamit. Én candidara gondoltam egyébként. Majd megyek nőgyógyászhoz és megkérdezem. Te is jobban jársz, ha orvoshoz fordulsz főleg, hogy régóta tart.
2020. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!