Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegre mikor tudnanak fogadni?...

Vegre mikor tudnanak fogadni? Fajdalmaim vannak.

Figyelt kérdés
Par honapja kiderult, hogy endometriozisom van. Azota tobb helyen van mar (mindket petefeszek, holyag, vegbel). Most nemreg a huvelyemnel elkezdett fajni, nem birok ulni se, meg az ujjam is faj, es tegnap talaltam egy csomot, kívülről lehet erezni, kb cseresznye nagysagu. Nagyon faj, de azt mondta az orvos, hogy akkor menjek be amikor mar elviselhetetlen a fajdalmam. Igazabol 10/7es a fajdalmam, eleg magas a fajdalomkuszobom. A korona miatt nem fogadnak. A mutetem is le lett mondva. Nem tudom mit csinalhatnek, hogy vegre fogadjanak vagy legalabb gyogyszert adjanak, mert nem hatnak a fajdalomcsillapitok. Alig birok menni, guggolni. Egesz nap csak fekszek, mert nem tudok mast csinalni ezmiatt.
2020. ápr. 12. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj ezzel az átkozott cirkusszal a korona körül. Azokat nem mentik akiket lehetne, azokon nem segítenek akiken lehetne, helyette a realitások ellen küzdenek foggal-körömmel.
2020. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond az h 10/10es a dajdalmad és menj be. Ha nem tulzol egy kicsit akkor sokszor alap esetben sem látnak el nemhogy most....teljesen egyetértek az előttem szólóval.
2020. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszolonak igaza van.

Rengetegen fognak meghalni, akiket nem is érint a covid.

Kérdező, menjél be és mond h elviselhetetlen a fájdalmad. Ne hagyd magad elkuldeni.

Jobbulast!

2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam a korhazat. Azt mondtak hogy vegso esetben foglalkoznak az emberekkel, es csak akkor menjek be ha jovoheten se mulik el, hanem sulyosbodik.
2020. ápr. 12. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem fognak tudni vele mit kezdeni most

... max a kezelőorvos azt fogja mondani, hogy szülj gyereket - true story, egy ilyennek fultanuja voltam...

2020. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, csak nem mondanak ilyet😂
2020. ápr. 12. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
De, mondanak ilyet.
2020. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!