Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan két hónapja kési a...

Lassan két hónapja kési a menzeszem. Csináltam teszteket nem jelzi h babás lennék:S és van fehér folyásom:S miért nem jön meg? A folyás mitt? Lécy írjatok!

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

itt már nem késésről beszélünk, hanem menses kimaradásról. több oka is lehet, el kellene menned orvoshoz egy kivizsgálásra.

most nem kezdek el találgatni, okokat írni, mert ezt csak az orvosi vizsgálat derítheti ki pontosan.

2010. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
irány a nődoki, amúgy hány éves vagy egyáltalán? (és mikor tanulsz meg írni? mert a szexelés ezek szerint megy, de az írás még nem nagyon...)
2010. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el a dokihoz, amúgy a menses kimaradás normális dolog is lehet.
2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!-voltam dokinál kaptam gyógyszert, azt mondta h mostmár nem kell aggódnom, minden oké lesz!
2010. aug. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!