Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás + fájdalom...

Fehér folyás + fájdalom szeretkezéskor?

Figyelt kérdés
Üdv! Előre is leszögezem, hogy ma voltam vele orvosnál, hétfőn kapok eredményt, de addig is szeretném tudni, hogy volt-e valakinek ilyesmi már? Egy ideje fáj ha szexelünk a párommal (belül fáj, nem a nyílásnál, olyan érzés, mintha lenne bent valami), azt mondta a doki, mikor benézett, hogy hatalmas mennyiségű fehér váladékon kívül semmit nem lát. Vett mintát, küldi elemzésre. Azt mondta, valami fertőzés lehet. Volt már ilyen 1-2x életemben, de a szex még soha nem volt fájdalmas. Valakinek ötlet?
2011. okt. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a szex én már sok kezelésen túl vagyok, nem tudom se én se a dokik megmondani miért fáj, már azt mondták hogy lelki eredetű nálam, mert már egy éve szenvedek ezzel.
2011. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladásra tippelek. Jobbulást minél előbb :)
2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyulladas?! Elkepzelheto, hogy elozo fertozeseket nem kezelted ki alaposan, es ez attol van!
2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A fehér folyás bizonyos szintig normális és egy cikluson belül is változik(más a ciklus elején,közepén,végén)

Ha sürű esetleg darabosabb ,valószínűleg gombás fertőzést kaphattál el.Ezt összeszedheted nyilvános helyen bárhol,elég ha megfogod a kilincset...stb

Miért fájhat?Ennek több oka is lehet,de szerintem gyulladás.Ha be van gyulladva a petefészked az bizony fájhat szex közben.

Szerintem majd kapsz valami hüvelykúpot(Canesten-t vagy Betadine-t)és ennyi.

De majd írd meg mit mondott a Doki!


28/N

2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Azt nem hiszem, hogy a petefészkem, a fájdalom helyét valahova a hüvelyem falára tudnám tenni, picit baloldalt, de azt mondta a dokim, hogy nincs ott az égvilágon semmi. Viszont vizsgálat után picit véreztem, lehet, hogy túlságosan megkaparta kenetvételkor.
2011. okt. 13. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem petefészekgyulladásom volt, ugyanezekkel a tünetekkel. Gyógyszert írt fel, 5 napig kellett szednem reggel este, nem emlékszem már a nevére. Mondta, hogy ha gyorsítani akarom a folyamatot, akkor váltsam ki a canesten kúpot is. Csak a gyógyszert szedtem be, egy héttel később már semmi bajom nem volt :)
2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény. Bakteriális vaginózis, vagyis semmi komoly, kaptam antibiotikumot :) Köszi még egyszer a válaszokat.
2011. okt. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!