Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 napja késik a menstruációm,...

1 napja késik a menstruációm, és ovulációs időszakom alatt az alhasamban szurkalasokat es fajdalmakatat ereztem. Terhes vagyok? 17L

Figyelt kérdés
Jelenleg is furcsa fájdalmakat érzek időnként. Az elmúlt héten visznylag sok fehér folyásom volt és a tegnao világos sárgás barnás folyásom volt, ráadásúl szagos is. Amikor csináltuk, eleinte 1-2 percben anélkül, de kesőbb óvszerrel csináltuk.

2020. ápr. 12. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Megérdemelnéd, hogy terhes légy, ha ilyen felelőtlen vagy. Bár a babát sajnálnám, hogy ilyen anyukája lenne.
2020. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem óvszerrel csináltátok, az az idő is már bőven elég, hogy elkapj egy fertőzést.

Menj el orvoshoz, mert a panaszok nem feltétlenül fognak maguktól elmúlni, hanem rosszabb lesz.

Felelőtlen vagy. Örülj, hogy csak fertőzéssel térít az élet jobb belátásra és józan észre, nem egy babával.

2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább elkaptál valamit. Ha rendesen védekeztél volna, lehet, hogy ezt is el tudtad volna kerülni, ahogy a parázást is.
2020. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi a fenéért kell így beszélni egy emberrel aki megkérdezte hogy terhes e lehet nagyon bunkó vagy kedves első!



visszatérve rád rendelj tesztet de sztem inkább fertőzés áll a hattérben

2020. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ovulációs időszakban nekem is néha szurkál a hasam, az pont az ovuláció miatt van. Néha menstruáció szerű tünetek is lehetnek olyankor, pl. nekem a cicim is beduzzad néha.

1 napos késés egyáltalán nem sok.

A barnás folyás lehet a menstruáció előjele.

Viszont védekezzetek végig és rendesen!

23/N

2020. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!