Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hasam alján baloldalon...

A hasam alján baloldalon szurkálásokat, nyilallásokat éreztem. Elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, felfázás, írt fel Sumetrolimot. Már mindet beszedtem, de javulás semmi. Sőt, azóta más a vesém is fájdogál és sűrűn kell pisilnem is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha felfazas,akkor a veséd is azért faj.Menjél el urológushoz, ha jól tudom és lehet csinalnak neked vizeletvizsgalatot.

Gyógyùlast neked!

2011. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony felfázás, hólyaggyulladás. A mai napot ki kell bírd, igyál sok folyadékot, kösd be a derekadot, maradj otthon, melegben. Holnap menj urológudhoz, ott lesz vizeletvizsgálat esetleg ultrahang...megeshet hogy antibiotikumot kapsz.
2011. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 1. 12:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit nem értek,hogy a bal oldalon szurkálásnak mi köze lehet húgyuti dologhoz?Én azt hittem petefészekgyulladás lesz,de azt az uh kimutatta volna,nem?
2011. nov. 1. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
A baloldali szurkàlàs elõfordùlhat, hogy a petefészek valóban, nekem àltalàban ha a vérzésem akar megjönni vagy peteéréskor szokott fàjdogàlni.
2011. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg is jött tegnap,de nekem nem ilyen szurkálás szokott olyankor lenni,hanem görcsölök,ez most más érzés volt.Lehet,hogy a felfázás miatt?
2011. nov. 2. 05:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem mentél orvoshoz? Akkor csak találgatni lehet....
2011. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdésemben is benne van,hogy voltam dokinál....Azóta már a háziorvosnál is megfordultam,vesemedence gyulladásom van.Mindenkinek köszönöm,aki segíteni szeretett volna és válaszolt!
2011. nov. 3. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!