Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve menstruálok,27-29 napra...

4 éve menstruálok,27-29 napra szokott megjönni, de 3 napja késik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Terhes biztos nem vagyok, hacsak nem a Szentlélek szállt le rám...

Nem vagyok kövér, nem szedek semmilyen gyógyszert...

Összefügghet azzal, hogy előző menstruációmkor és utána még kicsit Erdélyben volt hegyek között? Régebben volt olyan, hogy ez zavarta össze, de akkor még nem volt teljesen rendszeres.

Vagy lehet kapcsolatban azzal, hogy gyakran van székrekedésem?

A válaszokat megköszönném.

15/L


2010. júl. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen teljesen normális, ha néha késik pár napot ;)
2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem már nagyon pontos szokott lenni...
2010. júl. 27. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 4,5 éve megvan, eddig sosem késett, inkább mindig előbb jött meg. Erre most késett 3 napot, de ma megjött. :) Nem is aggódtam, mert mostanában sok nő írja, hogy késik nekik, sokan ezt a nagy meleggel indokolják. Vannak jelek, hogy meg fog jönni, vagy semmi?
2010. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fáj a hasam kicsit, de nem kimondottan görcsöl, sokat pisilek...
2010. júl. 27. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel mást nagyon tudsz csinálni, szerintem adj még neki pár napot, próbálj meg nem izgulni, attól is csúszhat. A székrekedéssel meg a hegyes dologgal nem tudom mennyire van kapcsolatban. :/ Előző, 18L.
2010. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy "nem" szó. :)
2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tök mindegy, eddig pontos volt-e, de 15 évesen mégy nem teljesen állt be a hormonháztartásod, a több pisilés és a kis hasfájás lehet PMS tünet, szóval lehet holnap megjön ;)...ha viszont egy héten belül nem jön meg, akkor a magad megnyugtatására keress fel egy nőgyógyászt
2010. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. júl. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!