Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves SZŰZ lány vagyok,...

16 éves SZŰZ lány vagyok, több, mint 1 éve menstruálok.2 hete késik a menstruációm. (? )

Figyelt kérdés
Eddig ennyit csak az elején késett. (Pontosan 3 hónapot) azóta minden hónapban megjött és max. csak 1 hetet késett. Szerintetek van okom aggodalomra, menjek el orvoshoz, vagy ez még most normális?
2011. szept. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak 1 éve.. még nem szabályozódott be- ne izgulj. Idegesség, szorongás, befolyásohatja, lazíts. Ha egyébként más bajod nincs, akkor majd rendeződik
2011. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még belefér, ne stresszeld magad :)
2011. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, még az is, ha kimarad. 14 éve menstruálok, minden évben egyszer elő szokott fordulni, hogy kimarad egy vérzés, és még ez is oké.
2011. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
orvos :D ha 1 hetet késik az nem baj. 1 nőnek 2 hetet késhet mert 1 évben 13-14x jön meg. de attól még menj el orvoshoz 17/F
2014. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
69%
Ne menj sehova.. nincs semmi baj.. ez mimdennapos.. pont nekem is most ugy jott meg, hogy 2 hetet kesett, de semmi gond nincs, egyszeruen kesett, mert nem ert meg meg a mehfal es a petesejt.
2014. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!