Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint 2éve szenvedek....

Már több, mint 2éve szenvedek. Mit lehetne tenni? Az orvosok (szerintem) nagy ívben leszarnak.

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött, hogy nagyon fájt ha pisiltem és utána is a hugycsövem. Véreset pisiltem, elmentem orvoshoz. Felírt antibiotikumot, ami egy ideig hatott. Aztán megint előjött, tehát havonta mentem orvoshoz és mindig antibiotikumot írt fel, de mellette próbáltam Urogint, meg más hugyúti fertőzésekre használható cuccokat. Már odáig tartottunk, hogy az akkori barátommal szexelni is alig tudtunk, mert folyton rettegtem, hogy fájni fog közben vagy utána vagy ha pisilek. Teljesen elegem lett, küldtek egyik orvostól a másikhoz. De semmi nem használt, csak írták fel a gyógyszereket. Ha csináltak pisiléstesztet semmit nem mutatott ki, semmi genny nem volt. Most ott tartok, hogy nincs barátom, mert tudom, hogy nem tudná elviselni az örökös kínlódásom a nemi szervemmel. Kb 1hónapja voltam megint orvosnál, közölte, hogy gombás fertőzésem van. Írt fel kúpot meg valami tablettát. Elhasználtam, megjött és a napokban kellene mennem rákszűrésre. Viszont a helyzet az, hogy tegnap óta megint fáj, ahogy pisilek és most is vagyis utána is. Mégis mit tehetnék még??? Elegem van, hogy folyton van valami bajom ott lent. Kikészít! :(((
2010. júl. 27. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy 20/L. Ha fáj ott lent pisilés után, sokszor járni sem tudok annyira rossz. Most is így vagyok :(( Jövőhéten pedig nyaralni szeretnék menni!
2010. júl. 27. 11:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak,igen nekem is még a pisi is csípte amikor nagyon kidörzsölődött,és véres is volt a papír amikor megtöröltem.1,5 évig szenvedtem,havonta szinte csak pár nap volt,amikor jobb volt.Most már 3 hónapja teljesen megszűnt a gondom.

Nekem ez segített:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__85753..

2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te szegény... mintha csak magamat olvastam volna, ez egy ördögi kör, amiből én is már évek óta próbálnék kiszállni, de hol jobb, hol rosszabb. nálam is úgy kezdődött, hogy hirtelen éles fájdalom a semmiből, majd véres pisilés kínok között, majd urológus, antibió.. aztán ez állandósult, hónapokig a nőgyógyászaton meg az urológián tobzódtam, ide-oda küldözgettek. az akkori pasimmal nekem is tönkrement a kapcsolatom, főleg emiatt. a folyamatos gyulladások miatt nekem állandó kismedencei fájdalmaim voltak, volt, hogy minden napomat egy szem Cataflammal kezdtem. aztán kezdtem lassan ráébredni, hogy szépen lassan pszichoszomatikussá vált a dolog nálam. ezt úgy képzeld el, hogyha csak egy kicsit éreztem, hogy csíp a pisi, perceken belül éreztem, hogy megy fel a lázam és fáj a medencém meg az alhasam egészen a lábamig! akkor azt mondtam, hogy elég, szarok én bele, nem pörgetem magam annyit a dolgon. és láss csodát: jobb lett. nem mondom, hogy tökéletes, de jobb. emellett tőzegáfonya-kapszulát (biboltban kapsz, a Cran-C márkájút kérd, nekem csak az használ a többi nem) szedek, napi 2-3-at, sok vizet iszom, szex előtt-után mindig pisilek, tampon, műszálas bugyi, főleg a tanga, örökre elfelejtve. hűvös időben trikó bugyiba betűrve, télen harisnya nadrág alá. ezeket tudom neked tanácsolni, én is régi motoros vagyok (jövő februárban lesz 3 éve, hogy először kijött ez a szarság). szedd az áfonyát, próbálj kevesebbet pörögni a betegségeden. elcsépelt divatszólam lett, de tényleg fejben dől el nagyon sok minden és ez itt is érvényes!! ha még érdekel valami, írj.

24 N

2010. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsotokat. Most is annyira fáj, h menni nem tudok. :((
2010. júl. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!