Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam a nagyajkam tövében...

Találtam a nagyajkam tövében 1db szemölcsöt. Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Vagy 2 hete feledeztem a nagyajkam alsó tövében 1 db parányi szemölcsöt. Nemtudom régebb óta ott van e vagy sem, nemrég vettem észre. Nem burjánzik se semmi egyetlen egy darab van. Az is lehet HPV vagy akár sima szemölcs is lehet? Kellene félnem? Elmennék nődokihoz de a Korona vírus miatt nincsnek szakrendelések..🤦 Válaszokat előre is köszönöm!! 21/l

2020. ápr. 14. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Látatlanba nem lehet mit mondani rá.
2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magán egészségügyi ellátás van. Igaz, hogy horror, de valaszt kapsz a kérdésedre.
2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj jelenlegi helyzetben nem igen engedhetem meg magamnak:/
2020. ápr. 14. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg egyéltalán nincs nőgyógyászat? Én ma voltam egyéb szakrendelésen, akkor csak van nődoki is, nem?

Nekem anno volt nemi szemölcsöm, senki nem tesztelte le, hogy konkrétan mitől van, csak kaptam rá ecsetelőt és 1-2 hét után sok fájdalom után elmúlt.

Szerintem érdemes lenne elmenned, mert valszeg majd több lesz belőle, aztán több idő kikezelni.

2020. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen vannak szakrendelések, én ezen a héten kétszer is voltam nőgyógyásznál, és nem magánrendelésen. Nőgyógyászhoz és bőr- és nemibeteg gondozóba is mehetsz, valamelyik helyen csak megnézik.
2020. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!