Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 évesen nőhet még a mellem?

22 évesen nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés

22 vagyok, de a 70A push up szivacsos melltartó is nagy rám.

A családban mindenkinek van valami melle, csak nekem nincs.

Elég vékony vagyok, 167 cm és 45 kiló, biztos, hogy ez is közre játszik, de hízni nem tudok.


2020. ápr. 16. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha híznál, akkor nőne. Nem vékony vagy, hanem kórosan sovány!
2020. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Simán nőhet még de azért híznod kellene, 55 kilósan neked is szép melleid lenne, mint családtagjaidnak. Menni fog ez a hízás így a karantén idején, kóstolj meg mindent, élvezz hogy ehetsz 😁
2020. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjátok már ezt a hízzon dumát. És ha pont oda nem fog hízni? Én is csak csípő-comb-fenék tájékra hízok ha hízok valamennyit. Felülre semmit.
2020. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy tényleg túl vékony vagy, és most nem a külsődet akarom kritizálni, lehet valami betegség van a háttérben. Én 10 centivel vagyok alacsonyabb nálad és 46 kg, és még így is szívesen híznék 1-2 kg-t. A te magasságodhoz kb 55 kg lenne az ideális.
2020. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 en pont 55kg vagyok es 167 cm..mikor 63 kg voltam akkor is 75A-s vagy 75B-s melltartot hordtam, mint most. Nem ezen mulik
2020. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, énis 169 vagyok 55 és 65 kilósan is ennyi, DE a családban mindenki lapos. És én nem vagyok ígyse sovány vagy vékony...

Aki magát vékonynak mondja és a 45 tényleg az, mert legalább egy tizes kellene a normálhoz. (Ezt eüsként mondom) Plusz ott van a genetikai hajlam. Akin nincs zsír, azon ott se lesz, akkor se ha a családban mindenkinek van. Ezen kívül lehet későn érő, pont az alultápláltság miatt, és a zsír mellett a mirigyek is változhatnak még bőven. (Nem egy ilyen eset van amikor 18-20 évesen csinálnak plasztikát a lányok, aztán jönnek vissza 24-5 évesen hogy időközben a szervezet is kapcsolt és mostmár vagy az implant nem jó, vagy nekik nem fog tetszeni a dolog)

2020. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
167 cm-hez a 45 kg rohadtúl kevés. 152 cm vagyok és ehhez a magassághoz való a 45-50 kg. Nem a genetika a hibás, hanem a súly.
2020. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
En csak annyit mondtam, hogy nem azon fog mulni, hogy most felszed egy tizest vagy sem.. Lehet, hogy a rokonai mellesek, de az nem azt jelenti, hogy o is olyan lesz.
2020. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

,,Elég vékony vagyok, 167 cm és 45 kiló, biztos, hogy ez is közre játszik, de hízni nem tudok.''


Pedig ha melleket akarsz, akkor híznod kell. A mell nagy része zsírszövet.

2020. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!