Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vaginám is megnézik mellvizs...

A vaginám is megnézik mellvizsgálaton?

Figyelt kérdés

Találtam egy csomót a mellemben ezérr nőgyógyászhoz megyek. Ott lent is meg fognak nézni vagy csak megtapogatják a mellem?

Nem vagyok szűz, de a szüleim nem tudnak róla. Természetesen védezektünk,de anyámék nagyon konzervatívak (másfél éve vagyunk együtt a barátommal de nem alhatok vele) ezért nem mertem elmondani nekik.

Szóval ott lent is megvizsgálnak majd?



2020. ápr. 16. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még előtte sosem voltál nőgyógyásznál akkor számíts arra hogy "ott" is megfog vizsgálni a biztonság kedvéért. Bár mosta járvány helyzet miatt nincsenek szakrendelések, nem biztos hogy fog fogadni az orvos. Ha magán orvoshoz mész akkor úgy is csak azt csinálja amiért fizetsz.
2020. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a melledben csomó van a körzeti orvosnak is elég megmutatni. Ő ad beutalót mammográfiára.
2020. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Jajjistenem!

Sose voltál még nőgyógyásznál...?

A szüleid el fognak kísérni, vagy mivaaaan...???

2020. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű. Anyád ne menjen be veled az orvoshoz. Ha el akar kísérni a vizsgálóba akkor se engedd. Ha még életedben nem voltál nőgyógyásznál akkor 100% hogy meg fog nézni ott is, pláne hogy kérdezi majd az orvos, hogy élsz-e rendszeres nemi életet és a válaszod igen lesz. Egyáltalán nem baj ha megnéz, sőt kell is.
2020. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyis egyedül mész, max nem említed, hogy megvizsgáltak. De szüzeket is meg lehet vizsgálni egyébként.
2020. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy MIT vizsgálnak, CSAK az lehet benn a vizsgálatnál, akit te magad kifejezetten akarsz!

A vizsgálat eredményét is CSAK annak mondhatják meg, akinek te engeded.

Azaz a szüleid hiába kísérnek el, az orvoshoz bemenni és a vizsgálatnál ott lenni nem engedélyezett, és az eredményt sem közölhetik velük.

2020. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

2-es ne írj hülyeséget!

Nőgyógyászhoz kell elmenni, onnan pedig ultrahangra. 45 éves kor alatt nemigen csinálnak mammográfiát, csak szólok. Lehet van ahol megcsinálják, de az kevés.

2020. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Midorillee ***** válasza:
Szerintem nem is mehet be veled kísérő a váróba sem, én terhes vagyok és a férjem csak a kapuig mehetett, a váróba és a vizsgálatra nem. Szerintem elég idősnek kell lenned, hogy ezeket az ügyeidet egyedül intézd. Valószínű, hogy ott is megnéznek alul. Minden jót kívánok jó egészséget!
2020. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normál körülmények között sem mehet be vizsgálatra veled senki, nemhogy még most. Mindenkit kifejezetten felhívnak arra, hogy kísérő nélkül érkezzen, hogy a váróban se legyenek kismillióan.
2020. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem meg nem 100% hogy megnez ott is. Eletemben eloszor a mellem miatt menten nőgyógyászhoz, es nem nezett meg alul. A mellemet nezte meg, majd adott beutalót mammográfiára. De ennyi. Szoval ha nem azert mesz, akkor nem tuti hogy megvizsgal ott is ahol nem kered.
2020. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!