Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap késés után érdemes...

Hány nap késés után érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Április 9-én kellett volna megjönnie az első napon a késésnek délután csináltam tesztet negatív lett majd, most kedden(14-én) csináltam egy másikat szintén negatív. 28 naposak a ciklusaim évente 1-2 hónapban 30 naposak de ennyit még sosem késett. Mit javasoltok várjak még? Ez normális?

2020. ápr. 16. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy kimutatná a teszt. Én várnék még
2020. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Várnék még én is. Egyszer volt, hogy két és fél hetet késett. A teszt negatív lett. Aztán két nap múlva megjött. Gyakorlatilag kvázi kimaradt vagy majdnem. Ez évekkel ezelőtt, egyetlenegyszer fordult elő, azóta se tudom, miért, és után rendben volt a ciklusom.
2020. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy most jobban stresszeltél valami miatt? Pl zh, beadandó valami?

Ha volt aktus akkor 2-3 héttel utána már lenne pozitív teszt.

Ha tudod hívd fel az orvosod, többet tud segíteni mint mi.

2020. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nem volt ilyen, hogy több stressz. Volt igen 26-án. Köszönöm akkor szerinted is érdemes felhívni?
2020. ápr. 16. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az orvos, ha nem vagy terhes. Lehet, hogy 1 hónap is kimarad. Fogyás, hízás, stressz, betegség okozhatja.
2020. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem biztosra, hogy vettem 4 különböző márkájú ás árkategóriájú tesztet, amit 2 nap alatt megcsináltam. 2 reggel, 2 másnap. Így 4 negatív teszttel már nem izgultam rá és megjött pár nap múlva. Szerintem most ilyen miatt ne zaklasd az orvosodat. Főleg ne vérvétel nélkül. Ha annyira izgulsz, akkor menj el magánlaborba vérvételre, nagyjából 5 ezer ft.
2020. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vasárnap csinálok egy utolsó tesztet vagy inkább 2 :) ahogy fentebb írta valaki különböző tipusút. Ha semmi akkor hagyom. Szívesen fogadok még hátha valaki más is tapasztalt ilyet :)
2020. ápr. 17. 14:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg pár napja hihetetlenűl szúr a méhem pár percig. Valami ötletek van?:/
2020. ápr. 25. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből nem lehet diagnosztizálni, de mostmár érdemes lenne felhívni az orvosod.
2020. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam azt mondták várjam meg a 4 hét késést akkor csináljak egy utolsó tesztet akár mi az eredmény hívjam fel őket. Ha pozitív akkor nyilván menni kell ha negatív akkor megpróbálnak intézni valamit mivel elvileg nem láthatnak el csak sürgős esetet :/ azt mondta lehet ciszta, méhen kívüli terhesség és amiatt késik.
2020. máj. 2. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!