Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik, legalább 6...

10 napja késik, legalább 6 negatív teszt, reggeli első vizeletből is. Mikor érdemes nőgyógyászhoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Utoljára április 6-án jött meg, 28 naposak a ciklusaim, peteérésem tehát április 20-a környékén lehetett. Több tesztet is csináltam,mind negatív, folyamatosan görcsöl az alhasam, a melleim nem érzékenyek, nem fájnak, nincs folyásom. Az utóbbi két hetem nagyon stresszes időszak..Azért 10 nap után már ki kellene mutatnia a terhességet, nem? Érdemes most már orvoshoz fordulnom? Köszönöm a segítséget.

2016. máj. 13. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8-10 nap után érdemes mert lehet , hogy gond van es nem baba van a dologban , hanem fertőzés , gyulladás, hólyag probléma vagy ciszta
2016. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló esetben egy hét után már elmentem dokihoz.

Babát szeretnénk, képzelheted milyen csalódott voltam, hogy késik, de minden teszt negatív. :(

Kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, elvileg a következő (mostani) ciklusom már normális.


A helyedben elmennék minél előbb, mert annak valami oka van, ha ennyit késik.

2016. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat!
2016. máj. 13. 11:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Második Kommentelő! Szurkolok, hogy sikerüljön a baba projekt! Én 24 éves vagyok, egyetemre járok még, volt már persze alkalom arra, hogy 3-4 napot késsen, de ez a 10 napos késés már kikészít.
2016. máj. 13. 11:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól az aktustól számítva 14 nap múlva csináld amikor úgy érzed teherbe eshettél. Ez lehet a ciklusod végén volt, akkor a teszt még nem mutat semmit, de már késhet.

Amúgy a doki a tuti, a vérvételes a legpontosabb vizsgálat erre.

2016. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Április hónapban egyedül április 25-én szeretkeztünk, annak is már 18 napja. Védekeztünk óvszerrel, elméletileg nem volt semmi probléma vele. Csak olyanokat olvasok már lassan, hogy abban sem bízom.. 18 nappal aktus után már illene neki kimutatnia nem?
2016. máj. 13. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Akinek kimutatja annak valószínűleg nem 14 nap hanem 10-12 nap volt a beagyazodas :)

Két naponta duplázódik a Hcg szint

Szóval 14-17 nappal aktus után kinutathatja a teszt

Nekem elsőnek menzesz elott három nappal mutatta ki a teszt

Es másodiknál 10napnkrses után :)!

2016. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem reggel csinálok még egy tesztet, bár bízom abban, hogy az óvszer jól működött, és abban is, hogy már kimutatta volna. Dokihoz sajnos a héten nem tudtam eljutni egyetem miatt. Következőleg csak szerdán tudok, de akkor már biztos megyek.
2016. máj. 13. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze menj el mindenképp de sztem nincs baba :)!
2016. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd egyszer babát, de nyilván most azért védekezünk, hogy ez egyenlőre ne történjen meg. Próbálok most már nem rástresszelni, elviekben nincs okom rá. :)
2016. máj. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!