Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy valaki mindig...

Van olyan, hogy valaki mindig csak az egyik oldalán érzi meg az ovulációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben nem volt jellemző, szinte sosem éreztem meg a középidőm, de az utóbbi pár hónapban néha megfájdulok pár napra és mindig csak kifejezetten a jobb oldalon :D

Már kezdtem megijedni tuti ovuláció e, de mindig 10-14. napon jön ez elő. Nem is fájásnak nevezném, inkább ilyen kellemetlen "ott van valami" érzés, szurkálás. Van aki csak az egyik felén érzi? Gondolkozom tabin, mert engem ez valamiért nagyon zavar hogy néha csak így előjön.. Épp elég a menstruáción túl lennem (nem hosszú, csak fájdalmas sajnos). Nektek segített ezen és a mensi görcsökön a tabletta?


Köszi a választ!



2020. ápr. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A szurkalas normalis, gondolom, kethavonta azon az oldalon. Nem egyforman aktiv a ket petefeszek.
2020. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet gyakrabban érik nekem jobb oldalon, nem pontosan felváltva de igen ilyen szurkálás érzés az is főleg mozgásra. Nem olyan mint a mensi görcs.
2020. ápr. 18. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem segített a foggátló, amióta szedem nem fáj a petefészek (nem is tudna mivel nincs peteérés), és lényegesen csökkent a vérzés mennyisége/színe is. Éppen elég a tisztasági vékony betéttel végigvinnem a megvonásos vérzést. Gyógyszer szedése előtt rettenetes volt az ovuláció számomra, jobban szenvedtem, mint magától a menstruációs görcsöktől. Nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uuh szegény nagyon sajnállak. Mármint ha magamból indulok ki, nekem menstruáció alatt elég durva görcseim vannak, ha annál is rosszabb lenne..

Nekem egyszer volt egy keményebb középidős fájásom ami egészen a következő ciklusomig kitartott szinte. Na ott első 1-2 napján járni is fájt a szúrástól. Lehet nekem is a tabi lesz megoldás.

2020. ápr. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!