Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem "jön ki" a vérem?...

Miért nem "jön ki" a vérem? (menstruacio)

Figyelt kérdés

Már két hónapja nem menstruálok.

Nem vagyok terhes.

Két napja szex közben észrevettük hogy csupa vér minden.belolem jött.

-oké mondom meg fog jönni.Na megtorolkoztunk,Nem véreztem utána semmit. Ma megint szex közben ugyanez..

De utána semmi csak szex után közvetlenül.

Hozzáteszem két hónapja nem jött meg rendesen. Fogamzásgátlót nem szedek,mivel nagyon szeretnénk babát,csak nem jön össze.

Valaki tudja mi lehet ez?

Ha ez menstruáció akkor miért nem folyik ki belőlem miért csak szex közben,utan mutatkozik?



2020. ápr. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvoshoz kellene menni...Főleg, hogy babát akartok és ez már a második ilyen alkalom.
2020. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha durvább a szex sem normális, hogy ennyire vérzel. Ennek semmi köze a menstruäcióhoz, Valami komolyabb bajod van, menj el az orvoshoz.
2020. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsük már a kérdezőt feleslegesen, kedves kettes!

De igen köze vana menstruációhoz, bár ez a vér állagától stb is függ, mivel szex hatásárabeindulhatnak bizonyos folyamatok igy elhet, hogy közvetlen utana tavozik a vér valami miatt nncs ciklusod. Én is azt javasolnám, hogy minél előbb menj orvoshoz!

2020. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!