Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezes utan (napokig)...

Szeretkezes utan (napokig) ugy erzem, hogy az osszes belso szervem faj. Vannak cisztaim, de nem gondolom, h ez normalis. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
van egy nagyobb cisztam. jovo heten megyek ellenorzesre a nogyogyaszhoz. nem tudom, mitol lehet, hogy szeretkezes utan nagyon faj a petefeszkem, mehem, vesem korul. szur, mintha fel lennek puffadva, ules kozben is faj. es a masik, hogy mikor csinaljuk, eddig egyszer sem elveztem el. o a masodik baratom, es nem szeretnem, hogy tobb legyen, ezert aggaszt, hogy nem tudok elelvezni. pedig regen mindig jo volt (az elozovel). nagyon rossz kieleguletlennek maradni. nem tudom, ez lelki, vagy testi eredetu, es hogy osszefuggesben vannak-e ezekkel a fajasokkal.
2008. nov. 22. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt cysta csinálja én sex után begör ccsöltem vele
2008. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!