Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emiatt ingadozna így a menstru...

Emiatt ingadozna így a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Januárban 20 napra jött meg, akkor kicsit megijedtem, és egyből felkerestem egy nőgyógyászt. De abban a hónapban beteg voltam, sok gyógyszert felszedtem, emiatt is lehetett. A vizsgálaton derült ki, hogy 2 db pár mm-es cisztám van, és mondta az orvos, hogy ez is közrejátszik az egészben. Mondta, hogy ne ijedjek meg, mert szinte alig látszik, és valószínű, hogy kovi mensi alkalmával el is tűnik.

Utána 26 napra, február végén 30 napra, márciusban 29 napra, ma ma pedig megint 24 napra jött meg.

Normális ez az ingadozás? Vagy ez még mindig a ciszta miatt lenne?

Bár igazából ez nekem nem probléma, mert ezelőtt mindig 35-45 napra jött meg, sőt volt, amikor 50 vagy annál több napra.

Azóta van 20 és 30 között, hogy elmentem a nőgyógyászhoz.

Most lett volna áprilisban egy kontroll, mert 3 hónap után kellett volna vissza mennem, hogy eltűnt-e a ciszta, de ebben a helyzetben nem igazán merek elmenni.

Szerintetek ez normális vagy van okom a félelemre?

20/L



2020. ápr. 20. 23:22
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet hogy hormonális probléma okozza ezt? Szerintem ha már hónapok óta ilyen, és az orvos azt mondta ne aggódj a ciszta miatt, akkor ráérsz visszamenni
2020. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, milyen probléma lenne. Nemrég voltam vérvételen, ott szinte minden tökéletes lett, rákszűrés is volt, szóval passzolom.

Azt mondta, lehet, hogy még nem állt be. Mondta, hogy foggátlóval lehetne ezen segiteni, ha nagyon zavarna, de inkább ezt mellőzném.

2020. ápr. 21. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!