Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruáci...

Miért nem jön meg a menstruációm ha nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok körülbelül 11 éves korom óta menstruálok és szinte az eleje óta pontos volt. Max 1 nap eltérés volt. De már a legutóbbi 2 évben ilyen sem volt. Mindig a 30.napra jött meg. Utoljára a barátommal februárban voltunk együtt de védekeztünk. Több jel is arra mutatott hogy terhes lehetek menstruáció mellett is de kb 5 tesztet csináltam és mindd negatív. Már olyan tüneteim sincsenek de 5 napja nem jött meg. Ezt mi okozhatja? Volt már ennél stresszesebb időszakom is sajnos de akkor sem maradt ki a havim. Nem fogytam nem hiztam, próbálok mozogni is itthon. Szóval nem értem. Aggódok egy kicsit hogy mi lehet. Van tippetek?
2020. ápr. 18. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még annál a nőnél, aki 20 éve menstruál napra pontosan, annál is van, hogy késik. Ez is teljesen normális. De bármikor előfordulhat természetesen hormonprobléma, vagy más ok, ami miatt késik, de van, hogy semmi oka nincs neki. A nők ugyanis nem gépek, hogy minden hónapban percre pontosan minden folyamat ugyanúgy kelljen lezajlani a szervezetükben.
2020. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam pajzsmirigy alulműködés okozott ilyen problémát. Egyébként 17 évesen még normális ha nem rendszeres a menstruáció.
2020. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig 30. napra jött meg, az azért elég rendszeres. Nekem kb. 26-32 nap közöttiek a ciklusaim, egyáltalán nem napra pontos, szóval egy ilyen 5 napos csúszás simán belefér még.
2020. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 nap késés 17 évesen úristen összedől a világ, nekem 18 évesen random kimaradt egy hónqp majd megjött újra mint ha mi se történt volna, 5 nap nem késés majd megjön
2020. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de én azért aggódok mert semmi ok nincs erre! Lehet hogy azért mert állandóan otthon vagyok és nagyobb rajtam a nyomás a bezártság miatt? Mert kb egész nap egyedül vagyok és amúgy sem vagyok jól lelkileg. Ez lehet az oka?
2020. ápr. 19. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj nem kell hogy oka legyen, abban a korban vagy mikor a tested változik, ez afelnövéssel jár
2020. ápr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hirtelen változás a napi rutinban épp elég okot ad rá.
2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!