Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztal ilyet hüvelyi...

Más is tapasztal ilyet hüvelyi orgazmus során?

Figyelt kérdés

Ha hüvelyi úton megyek el nagyon mély érzések törnek fel belőlem és elkezdek sírni. Teljesen elérzékenyülök és nem tudok nem sírni utána. Csikló orgazmusnál semmi ilyesmit nem tapasztalok.

Mitől lehet ez? Más is tapasztalt már ilyet?

Fontos kiemelnem, hogy ez önkielégítés során történik velem. Nincs partnerem.



2020. ápr. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Én egyszer szex közben kezdtem el bőgni pont akkor nem volt orgazmusom csak eszembe jutott valaki, aztan sírtam még hátulról hergeltek. 😪
2020. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Egy igazi hüvelyi orgazmus sokmindnet kiválthat az emberből. Belőled a sirás tör elő, nincs ezzel semmi gond. Akinek nem tezsik, vagy rosszallóan szóvá teszi, teteh egy szivességet.

Ne aggódj ezen, nekem pl tök aranyos lenne, megölelnélek mégjobban, sőőőt még lemennék és odabújnék a puncidhoz és finoman simogatva elnyalnálak, olyan halálfinoman, a magam módján :-)

2020. ápr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
Nyugi ilyenkor a hormonok működnek brutális módon, ugyh semmi baj!
2020. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mondjuk én akkor szoktam ha a férjemmel szexelek.
2020. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelső orgazmusomnál sírtam el magam 18 évesen, de sztem azt örömömben. :-) Nem tudom megfogalmazni. :-)
2020. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!