Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jövőhéten lesz ovum, nagyon...

Jövőhéten lesz ovum, nagyon szeretném ha ezúttal minden rendben menne, azt olvastam, hogy szerencsés ha az együttlét során a nőnek is van orgazmusa, mert a méhösszehúzódások segítik a spermiumok útját (szinte felszippantják). Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
Eddig kizárólag a páromra koncentráltunk :/

2014. jan. 22. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az orgazmus inkább csak az érett pete kilökődését segíti hormonálisan. Tehát ha ovu környékén vagy és van orgazmusod, az jó lehet.

(Ugye sokan teherbe esnek, akiket sajnos megerőszakolnak, pedig ők biztosan nem élvezik...)

2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

f--sza kapcsolat az, ahol te,mint nő az orgazmust nem is ismered...

De hajrá!

2014. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
szerintem van benne valami ha belegondolsz, tényleg segítheti a feljutást a méhösszehúzódás....mondjuk mennyire azt nem tudom mert nekem mindig volt, nem is szexelnék ha nem lenne orgazmus a vége...
2014. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első,ez igaz, csak már mindenre gondolok, hogy sikeres legyen a dolog :/
2014. jan. 22. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tudod! Annak idején sokat olvastam erről én is és szerintem ez így igaz,ahogy leírtad.Állítólag a méhszáj is olyan mozgást végez orgazmus alatt,ami mint egy vákum felszívja a spermiumokat.
2014. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én csak tegnap olvastam erről egy cikket, csodálkoztam is, ezért is kérdeztem meg.
2014. jan. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!