Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom valami aggodalomra?...

Van okom valami aggodalomra? Betegség, vagy csak stressz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Általában 29-től 35 naposig változó a ciklusom. Most azonban már a 37. napnál tartok! És eddig egyetlen egyszer volt olyan, hogy 35 napos volt, szóval az olyan 32 napos körüli inkább. Megijedtem, és kétségbe estem, hogy nem jön meg. Sírtam is nagyon és sokat stresszelek miatta a napokban. Vettem egy tesztet, hogy nem-e vagyok terhes, hátha becsúszott(olyan tesztet kaptam a patikában, ami már a 3 naposat is kimutatja) (barátommal óvszert használunk, és egyszer sem tapasztaltunk semmi rosszat, nem észleltünk semmi bajt most sem). A tesztem negatív lett, de viszont a vérzésem nem jön. Várjak még ezen hét végéig,és akkor mondjam meg anyunak? Vagy szóljak neki azonnal? Mivel nem vagyok terhes a teszt szerint, lehet csak a stressz miatt van, de mivel ez az első ilyen gondom, rosszat sejtek.

Mit tegyek? Várjak pár napot még és nyugodjak meg, vagy menjek orvoshoz? Mi lenne a legjobb megoldás?


17/L


2010. júl. 27. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A 3 napos teszt,a beágyazódástól számítva 3 napos,nem az aktustól.Vagyis jobb esetben is a 14.-17-napon érdemes tesztet csinálni az aktus után.

5 nap késés egyébként még nem akkora dolog,bármikor előfordulhat!Szerintem menj el dokihoz,ezzel két legyet ütsz egy csapásra.Ő biztosabban meg tudja állapítani a terhességet és ha nem vagy,akkor mindjárt meg is kérdezheted,hogy mitől késhet a vérzésed.

2010. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!