Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz, terhesség, mi lehet?

Stressz, terhesség, mi lehet?

Figyelt kérdés

19éves vagyok.Idén érettségizem,emiatt nagyon sokat stresszelek.Az elmúlt napokban érdekes dolgokat vettem észre magamon és nem tudom mire vélni.Ezért gondoltam,hogy kikérem tapasztaltabbak véleményet.Pár napja elég sűrűn megszédülök és hányingerem is szokott lenni.Többek között én ezt a melegnek tudtam be és ,hogy mostanában nagyon nincs étvágyam,keveset eszek.2 napja viszont barnás folyásom van.A legutóbbi vérzésem jun.11én múlt el és normálisan zajlott le.De mégis megijjedtem és végigfutott az agyamon mi van ,ha babát várok.A párommal óvszerrel védekezünk és sosem élvez el bennem.Nagyon nehezen alszom éjszakánként,mindig az érettségin kattog az agyam...a stressz ,ami rajtam van jelenleg lehet az oka a barnás folyásnak és szédülésnek,kimerültségnek?

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz,mert amúgy is szeretnék fogamzásgátlót feliratni,de addig szeretnék néhány véleményt olvasni itt.

Köszönöm :)


2011. jún. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valoban megfelelően védekeztetek, és hát nem olyan rég a ciklusod is megjött, akkor azt mondanám, h nem lehetsz terhes. ha azota (jun 11) estél volna netalántán teherbe, akkor annak a jelei még nem mutatkoznának, ugyh ezmiatt ne aggodj, én inkább tudnám be ezt a stressznek - tehát a szédulést, hanyingert, étvágytalanságot, ez nálam is szokott jelentkezni vizsgaidőszakban, egyedül a barna folyással nem tudok mit kezdeni, bár amiatt sem aggodnék tulságosan, sok nőnek vannak effajta gondjai, és a női orvosod majd ezt kikezeli.
2011. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha használtok óvszert, valószínülegf nem vagy terhes, nyugodj meg. Viszont nagyon sokat sresszelsz, emiatt lehet minden, a rendszertelen menzesz is. Igyál minnél töb folyadékot, mert akkor nem fogsz szédülni, és gyümölcsöt, mert a vitamin is segít. Lazulj el :)
2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és első vagyok, még annyi, h jo ötlet mindenképp, h szeretnél tablettát kiiratni, biztonságos is és igy nem kell aggodnod többet a terhességen!
2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Az egyik barátnőmnek is volt barnás folyása, nem tudta mire vélni a dolgot, ő is megijedt, hogy terhes, de mint kiderült vitamin hiány okozta. Ha keveset eszel, lehet hogy nálad is ez a baj!
2011. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
próbáld inkább elkerülni a fogamzásgátlót, mert nagyon egészségtelen a szervezetre, s nagyon kellemetlen mellékhatásai vannak, pl.fejfájás.stb...szal én nem javasolnám a gyógyszert...mert rosszul érezheted magad folyton...
2011. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!