Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok rendesen pisilni?

Miért nem tudok rendesen pisilni?

Figyelt kérdés

Nem mindig van gond. Általában annyit és annyiszor pisilek, amennyit iszom, és utána jól vagyok egy darabig.

Most viszont ittam az elmúlt 2 órában kb 6-7 deci folyadékot, és alig 1 deci csurgott ki. Érzem, hogy tele a hólyagom, de miért nem tud most kiürülni?

Pár óra múlva, ha megpróbálom, majd biztos sikerül, mert máskor is volt ilyen, de ez engem idegesít.



2020. ápr. 22. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy felfáztál?
2020. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megivott folyadékból 3 óra mulva lesz vizelet. Ha részletekben ittad meg, akkor ugyanolyan részletekben akar majd kijönni.
2020. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem csíp, mikor kijön. Ugyanakkor olyan érzés, mintha lenne ott lent valami hegyes, ami eddig nem szokott.

Amikor fel vagyok fázva, gyakrabban megyek pisilni, de most ilyen 1-5 óránként szoktam, úgyhogy szerintem nem ez van a háttérben

2020. ápr. 22. 17:43
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: Ez tényleg így van? Mert én erre sose gondoltam, egész nap folyamán szoktam inni, így sosem tűnt fel ez😅
2020. ápr. 22. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan iszol, akkor folyamatosan pisilsz. Most ez jó neked? El sem hiszem. Így azt hiszed, hogy a folyamatos kijárkálás felfázástól van. Pedig a rossz ivási szokásaidtól.

És ne izgulj. Amit megittál, ki is fog jönni. Engem az urológusom tanított meg inni, holott azt hittem, hogy prosztata gonjaim vannak. Már délután alig ittam, este meg végképp semmit, ne kelljen felkelnem pisilni.

2020. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De most hogyan igyak 2 litert délelőtt?

Akkor nem tudok egyhelyben meglenni 20 percet sem, és hányni fogok.

Ha nem iszok 8-10 órát, majd alszok még ennyit, hogy nem fogok szomjan halni?

2020. ápr. 22. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Délután, este is ihatsz, nem kell egy délelőtt alatt a 2 litert meginni. Én nem is bírnám. Én szoktam este is inni, maximum kimegyek wc-re éjjel.
2020. ápr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!