Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tiniként nem fejlődik...

Ha tiniként nem fejlődik rendesen a szervezett, lehet gyerekem a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Sok vékony lány van. Én is vékony akarok lenni. Jelenleg 155kg 46kg vagyok. Kevesett eszek,mert otthon nincs egészséges étel ezért a koplalást választottam. (És persze torna)

Most úgy vagyok vele,hogy nem szeretnék gyereket, se fiút, s attól a dologtól undorodom. Jelenleg nem akarok majd családod, a lányokhoz vonzódom.Viszont lehet később változni fog. Amióta csak 500-1000kcalt viszek be nincs mensim (3hónapja).

Irigylem a férfiakat,hogy ők lehetnek vékonyak és lehet kockahasuk minden egészségügyi hátrány nélkül. Én hol fiús hol lányos vagyok. Külsömben lányos,mert ha fiús lenne később megbánnám.


16/l


2020. márc. 25. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyereked lehet, visszaáll a menstruációd, ha normálisan eszel. A testi fejlődésedet visszaveted, hiánybetegségek alakulnak ki, ártasz a szívednek, érrendszerednek, csontrendszerednek.

Most is vékony vagy, pszichológusra lenne szükséged!

2020. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem koplalással kell vékonynak lenni

Az csúnya.


A nem egészséges nő is az.


Tapasztalatból mondom, nekem a hajam is kezdett hullani..

Soha többé nem jött vissza...

/174 cm 49-52 kg voltam és izom is volt rajtam:


Egészségesen, egészséges mennyiségű táplálékot kell bevinni és lemozogni a maradékot...

Az izom nehezebb, mint a háj.

A csontkollekció nem szép..



A nem evéssel a férfiaknak sem lesz kockás hasuk...

És nekik is vannak következményeik a koplalástól.

2020. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyon sovány tényleg nem szép és sajnos lehetnek hiánybetegségeid is, hajhullás, foghullás, csontritkulás, gyengeség, depresszió, memóriazavar, farkasvakság, vérzészavar... hogy párat említsek. Kérj zsebpénzt és vegyél magadnak olyat, amitől nem maradsz éhes, de nem hizlal - talán megengedik, ha külön látod el magad és cserébe a közösből nem fogyasztasz.
2020. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem értetem,hogy mi lett velem. Azt hittem a két hónapi cigitől alakult ki a demciám, de már írták és most itt is,hogy akkor attól vagyok hülye memóriazavar, meg fáradékony,hogy nem eszek.


A kocka hasú férfiak szépek. Nekik is nagyon lapos a hasuk. Meg a mostani tiniknél is van vékony. Bár ők akkor egészségesen étkeznek és azért.

2020. márc. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!