Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék tenni a mostani...

Mit tudnék tenni a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

1-2 hete elkezdtem érezni a bal mellemben egy kisebb fájdalmat, néha baloldalt és főleg alsó részen. Tudom hogy van mirigyes állomány, nem azt érzem hanem mintha mellette vagy hozzánőve lenne valamiféle “anyag”. (Nem mondanám csomónak, kevésbé olyan “kemény” mint a mirigyes állomány és keményebb, mint a mellette lévő zsír) Sokszor ha a felkarommal hozzáérek írás vagy csak papírtartás közben, akkor elképesztően kellemetlen és valamelyest fáj. Melleim amúgy nincsenek megduzzadva, mint mondjuk menstruáció előtt, semmi ilyesfajta érzésem nincs.

A most fennálló helyzetben milyen orvost lehetne megkeresni? Egyáltalán foglalkoznának velem? Mit tudnék most tenni?



2020. ápr. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj be a háziorvosnak és kérdezd meg a véleményét.
2020. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ciszta. Azota biopsziam is volt egyikbol negativ eredmennyel, ultrahangon meg evente nezetem, tobb cisztam is van. Ez a nagyobb ciszta ovulaciokor neha olyan erzes, mintha egy kototut szurkalnanak bele.

Tudom, hogy a mellrakkal nem szabad trefalni, telefonalhatsz, de ebben a pillanatban, mikor tetozik a jarvany, nem mennek rendelobe.

2020. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked a ciszta nagyon nagy volt vagy hozzám hasonlóan érezted, hogy valami nem oké?
2020. ápr. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!