Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy írassak fel fogamzásgátló...

Hogy írassak fel fogamzásgátlót a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom egy héten egyszer rendel, és van egy olyan érzésem, hogy a héten már nem szabad majd kimozdulni sehova. Illetve ki tudja lesz-e rendelés. Háziorvossal még sosem írattam fel, nem is ismerem őt, nem voltam beteg mióta ő az orvosom.

Április végéig van még gyógyszerem, de szeretnék felíratni egy újabb dobozzal. Szerintetek mit csináljak? Ti hogy oldjátok meg?


2020. márc. 16. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikus recept, betelefonálsz és felteszik a felhőbe. Elslattyogsz a patikába, ahol személyivel és TAj kártyával kiváltod.
2020. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyet minden orvos csinál? Mert ha bemegyek, sosincs laptop az asszisztens előtt, hanem a kezelőlapunkra írja fel a dolgokat az orvos.
2020. márc. 16. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
e-recept. Csinálni kellene mindenkinek, ez a rendelet. Ha nem csinálja, keress másik orvost.
2020. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyászod nem tud ilyet, a házi orvosok mind tudnak. Telefonálj be oda, nyilván ilyen vészhelyzetben fel kell írnia a receptet, akkor is, ha ritkán jársz hozzá.
2020. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm nektek! Megpróbálok intézni a héten valamit.
2020. márc. 17. 10:30
 6/8 A kérdező kommentje:

A háziorvost próbáltam hívni, ott meg ki van kapcsolva a telefon, max üzenetet lehet hagyni. Nem tudom mit csináljak már. Személyesen félek bemenni a sok beteg közé.

Esetleg megvárom a csütörtököt, hogy rendel-e a nőgyógyász ha addig nem lesz kijárási tilalom, mert már azt beszélik itt.

Ha ő sem rendel akkor nem tudom sajnos. Április végéig hátha rendeződik ez a vírusos helyzet aztán tudok feliratni :(

Az bosszant, hogy többször voltam bent a nőgyógyásznál receptért, de az asszisztens mindig lerázott, hogy sokan vannak stb. Most jött a vírus erre megszívtam.

2020. márc. 17. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos is ki tudja írni a foggátlót. Szerintem őt is zaklasd most, hogy tegye fel felhőbe. Lehet helyettesitik, azért nem veszi fel, nem?
2020. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma sem vette fel. Most már kétségbe vagyok esve. :(
2020. márc. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!