Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge lehet az immunrendszere...

Gyenge lehet az immunrendszerem vagy valami más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Ebben az évben minden hónapban volt hüvely/húgyúti fertőzésem, aztán márciusban kiderült, hogy ureaplazma és mikoplazma okozta, arra két csomag Sumamed nevű antibiotikumot kaptam, ami segített is, de a megvonásos vérzés (fogamzásgátlót szedek PCOS miatt) után megint erős lett a folyásom és viszketett a hüvelyem, amire most Macmiror hüvelytablettát kaptam és beutalót az immunológushoz, hogy hátha valami más van a háttérben. Viszont én arra is gondoltam, hogy nem az antibiotikum miatt jött elő a hüvelygomba? 19L
2020. ápr. 24. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt van minden problémád. Érdenes volna vältani, illetve rendszeresen hüvelyi probiotikumot is hasznälni.
2020. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!