Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség? Álnegatív a teszt?...

Terhesség? Álnegatív a teszt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim 53 napja kezdődött és 46 napja ért véget. Teljesen normális mensi volt. Most viszont nagyon nem akar megjönni. Fájdogál az alhasam, duzzadt a mellem... eddig a mellbimbóm is érzékeny volt, de az 2 napja abbamaradt ráadásul 2 napja borzasztóan fáj az alhasam együttlét közben. Mintha valami nyomódna. Mióta Kimarad azóta minden reggel tesztelek, utoljára ma, de mind negatív. Dokit hívtam, dehát a COVID-19 miatt nem ajánlott kockáztatni az esetleges terhességet. Volt már valakivel hasonló? Lehet, hogy baba áll a háttérben csak álnegatívak a tesztek? Előre is köszönöm

2020. ápr. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a valószínűsége álnegatív tesztnek. Nem vagy terhes, ha nem akarsz nem ártana védekezned sem. Laborban magán úton 3000 Ft körül van HCG teszt, az biztos, felesleges naponta tesztelni.
2020. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését és október óta nem védekezünk. Várjuk azt a babát. De sajnos nem tudjuk mire vélni a tüneteim. Azt kifelejtettem, hogy 1 hete sűrű vizelési ingerem is van.
2020. ápr. 27. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:

A sűrű vizelési inger felfázás jele.

Ismerkedj újra a testeddel, ha eddig fogamzásgátlót szedtél. Rendszereződött a menstruáció, mindig ilyen hosszú, mert akkor baj van. Normális ciklusnäl egy év műlva erdemes megnézetni.

2020. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt más van nem terhesség.
2020. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig sosem késett...rendszeresen 32 napos ciklusaim voltak. Fogamzásgátló alatt is és mióta abbahagytam is. Ebben szerencsésnek tudom be magam. 14 évesen kezdtem menstruálni, akkor állt be erre 3 hónap alatt és azóta napra pontos volt minden
2020. ápr. 27. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

De minden reggel tesztelsz és az összes negatív. Ennyi közül nem lehet rossz az összes.

Persze voltak csodák a világtörténelemben hogy valaki nem vette észre hogy terhes vagy menstruált közben és a teszt is negatív volt, de szerinted mi mégis honnan tudjuk???? Nincs röntgen szemünk és el se látunk odáig.

2020. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam, hogy ti tudjátok. Az érdekelt, hogy más is volt e már hasonló szituban és, hogy mi okozta nála
2020. ápr. 28. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2021. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!