Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem, ezért lett...

Korán teszteltem, ezért lett negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az első tesztelésem a ciklusom 30. napján történt (Gabriel), ami egyértelmű negatív lett. Egyáltalán nem szoktam hányni, de tegnap este elhánytam magam, fogalmam sincs mitől, alig ettem és azok romlottak sem voltak, ezért csináltam ma reggel még egy tesztet, mert úgy voltam vele, ha ez terhességi tünet, akkor a tesztnek is mutatnia kell (33. nap, x-epil 2db-os teszt)... Semmi... Negatív! Egyébként 27-32 nap között van a ciklusom. A leghosszabb késéssel 37. napra jött meg. Ez mindössze EGYSZER fordult elő, mert legkésőbb a 33. napra mindig megjött hajnalban. Ma van a 33. nap és semmi... Annyi érdekesség van még, hogy nagyon szép a bőröm (mint amikor ovulációm van, pedig menstruáció előtt mindig csúnyább!!), picivel nagyobb a mellem és feszesebb, kerekebb, viszont a hasam NINCS felpuffadva egyáltalán (ahogy mensi előtt 3-4 nappal már fel szokott puffadni!). Nem értem....... Mikor teszteljek legközelebb? Olvastam olyat, hogy valakinek a ciklusa 38. napján is negatív volt az egyébként jó minőségű és érzékeny terhességi teszt és első pozitív tesztje csak a ciklusa 46(!) napján lett...! Kérdést megelőzve: nem terveztük, de megtartanánk és boldogság lenne :)

2014. okt. 14. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem a teszt kesore mutatta ki a pozitivat es alig halvanyan de mar van is egy egy eves szep fiam ismeteld meg a tesztet vagy lehet hogy a menszid kinozz
2014. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!