Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napja menstruálok, mi lehet...

7 napja menstruálok, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Triregol fogamzásgátlót szedése mellett, tök jól beállt a menstruációm.

Hétfőtől csütörtökig tartott, nem sok vérbőséggel.

Ma kellett volna megjönnie, ehelyett beköszöntött előző hét hétfőjén és azóta folyamatosan megvan, és mintha egyre erősödne.

Lassan 3 éve szedem, eddig semmi probléma nem volt. Nem is kavartam be a tablettákkal, illetve nincs is semmi mellékhatás, tehát nem fáj a hasam, nem érzékenyek a melleim, semmi testi jele nincs problémának a vérzésen kívül.

Barátommal mondjuk mostanában elég sokat szexeltünk.

Lehet esetleg az, hogy a szex hatására kicsit felborul a bioritmus? Vagy valami hasonló?



2020. ápr. 27. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Piros vér vagy barnás színű?

Mennyire erős a vérzés?


Szerintem a hormon háztartás borult fel, vagy hozzászokott a gyógyszerhez a szervezeted és azért vagy esetleg mellékhataskent kialakult egy ciszta, és azért vérzel ennyi ideje. Szerintem ha nem múlik el a héten, jövő hétre kérj egy időpontot az orvosodhoz

2020. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Piros a vér.

Az első pár napban volt ilyen pecsételő jellege, de most meg azért pár óra alatt megtelik egy tampon.

Hát valószínűleg az lesz, ha mondjuk holnap is marad ez az állapot,hogy akkor igyekszem konzultálni az orvossal.

Csak gondoltam kiírom, hátha történt már valakivel hasonló.

2020. ápr. 27. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem történt ilyen, de nekem nem piros volt a vér hanem barna, nekem a fog.gatlo miatt volt, hormon zavart okozott így 6 hónap gyógyszer-szünet volt, majd váltanom kellett másik gyógyszerre.

Beszélj a dokiddal nehogy valami mióma vagy ciszta legyen 🙂

2020. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! :)

Holnap akkor mindenképp felhívom.

2020. ápr. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!