Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom eldonteni, hogy...

Nem tudom eldonteni, hogy menstrualok e?

Figyelt kérdés
16 L. Rendszertelen a menstruációm. Akkor jon meg amikor akar. Múlt hónapban nem volt, most pedig 2 napja gorcsol a hasam. Tegnap megjelent egy keves barnázás. Ugy ereztem, mintha rendesen meglenne, de nem. Mara se jott meg rendesen, nem verzek, viszont ilyan sotet barna majdnem fekete méhnyálkahártya(?) darabok vannak, amit ha szetnyomok veres. Ilyenkor mi van? Egy csepp ver se jon belolem. Kerlek irjatok valamit:'(

2017. okt. 23. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is vér, csak meg van alvadva.

Egyébként régóta menstruálsz? Ha mondjuk már 4-5 éve nem akar beállni, érdemes orvoshoz menni. Persze ne ijedj meg, valószínűleg gyógyszerrel simán kezelhető.

2017. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4 eve... Koszonom a valaszod. De akkor most ez is menstruációnak szamit? Most nem is gorcsol a hasam.
2017. okt. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!