Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha átáztatok ti kimossátok...

Ha átáztatok ti kimossátok még a bugyit, vagy csak kidobjátok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát attól függ. 1 hónapja vett fekete bugyit kimosom. 1 éve meglevő fehér de már beszürkült bugyit inkább kidobok. Főleg ha nyoma marad...
2020. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Bugyitól függ, kb.ugy. mint az első.
2020. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mint ahogy az első írja. Mikor megtörtént akkor kidobtam, de azt a bugyit nem sajnáltam. Ha egy frissebb, kedvencemmel fordul elő, akkor kimosom.
2020. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

hát nekem az elsőnél nem lett olyan a bugyim a tisztasági miatt de nagyon sokszor átáztam de nem dobtuk ki mert beáztattuk is kihozta a vért a maszatos bugyiból

fuhuu mikor másodjára menstruáltam akkor nem számitottam rá ugye hogy megjött csak azt észleltem miközben készitettem a reggelit nagyon kellett pisilnem ezért amiután megcsináltam a pirítóst gyors mentem pisilni és láám egy óriási vérpaca szóval azokat a cuccaim nem dobjuk ki egyáltalán

beáztatjuk azonnal várunk kimossuk éés kész

2020. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az attól függ mert ha új kimosom de ha már 1 éves eldobom.
2020. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Mivel állandóan sportolok, szinte mindig félrecsúszik a betét és oldalt olyan lesz a bugyim. (Tampont nem használhatok, a szárnyas betét is elcsúszik.)

Mivel gyakran előfordul, kimosom mindig.

2020. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kimosom. Nem is értem, egyébként is kimossuk a bugyit nem a kukàba dobjuk.

6os,miért nem használhatsz tampont? Az nem fog félre csúszni.

2020. máj. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha öreg, és csak a nehéz napokon használom, akkor kuka. De ha véletlen baleset miatt egy drága, és új lett olyan, akkor kimosom. Hideg víz, és aztán szappan, de csak langyos vízben.
2020. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!