Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meddig elég nektek egy szemcse...

Meddig elég nektek egy szemcsepp? Tényleg kidobjátok 2 hét után, ha nem fogyott el?

Figyelt kérdés

Mi baja lenne?

Baktérium nem jut bele, hisz hozzá sem érünk.

Nekem csak ritkán kell, és a leírás szerint ki kéne dobni, de ismerek olyat, akinél hónapokig ott van, mert neki is csak néha kell a monitor miatt.

Nem akarok havonta újat venni.

Kérem hogy olyanok írjanak, akik tényleg használnak is szemcseppet.



2019. júl. 16. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne Visint vegyél (az egy hónapos) hanem hosszúlejáratút, pl. Unitears-t, az 3 hónapig jó és tartósítószermentes.

De a legjobb, ha felíratsz a háziorvossal műkönnyet, megmondhatod, hogy a géphez kell és 2-300Ft-ért kapsz havonta frisset, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint amit jó drágán veszel vény nélkül.

2019. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Én használok rendszeresen, mert sajnos nagyon érzékeny a szemem. Rá van írva, hogy felbontás után 2 hétig használható. Én nem veszek két hetente. Nálam hónapokig megvan. Egy ismerősöm azt mondta, gyakorlatilag addig lehet használni, amíg el nem fogy (itt nyilván nem 30 évre gondolok) csak első felbontás után a hűtőben kell tárolni. Ez az ember egyébként nem orvos, de mindenhez ért. 30 éve ismerem, és eddig egyetlen alkalom nem volt a 3 évtized alatt, hogy ne lett volna igaza. Amit nem tud, arra nem mond semmit, de amit megmond, az mindig úgy van. Neki hihetsz...
2019. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem dobom ki. Nekik ez lenne haszon hogy vegyél mindig újat azért írják rá. Sokszor ott van hónapokig és semmi baja.
2019. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

2-300 Ft-os tényleg van?

Most a dm-ben vettem 700 ft-ért, mert a patikában 1500-nál kezdődik.

De nem fogom kidobni.

2019. júl. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!