Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Milyen fogamzásgátló tablettát szedtek, ami kifejezetten nagyon jó pattanásokra is?

Figyelt kérdés
Konkrét típusokra lennék kíváncsi, és tapasztalatok alapján. Annak idején, még a dínók korában, Diane 35-öt szedtem nagyon sokáig, majd a Yadine-t, mindegyiktől gyönyörű volt a bőröm, és semmi mellékhatást nem tapasztaltam magamon, de nem tudom, manapság is lehet -e kapni ezeket, vagy vannak -e jobbak és modernebbek? Kérném, hogy a a Diane 35 körüli őrületet mellőzzétek, mert nem az a téma, hanem tapasztalatokra lennék kíváncsi, és tudom, hogy nőgyógyász fog felírni valamit, de a tapasztalatok nem hazudnak.

2020. ápr. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lindynette-t szedek évek óta, nincs pattanásom. Egyszer álltam le a szedésével 4 hónapra (csak a szervezetem pihentetése céljából), na akkor aztán ki volt rügyezve a mellkasom. De érdekes, mert akkor sem az arcomon jöttek a pattanások, hanem a mellemen. Nekem a libidómat csökkentette ez a fajta foggátló. Amiket írtál márkákat, csak hallomásból ismerem, személyes tapasztalatom nincs.
2020. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod felhívod, neki biztos több tapasztalata van, tud neked újat ajánlani és felírn is.

Itt főleg azt a pár embert fogod hallani, akik pl a diane 35 miatt panaszkodnak és mindenhova leírják, hogy a fogamzásgátló az ördög műve

2020. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ami kifejezetten nagyon jó pattanásokra, ha elmész egy kínai orvoshoz. Ha akarsz.
2020. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évig szedtem a Jangee-t, gyönyörű volt tőle a bőröm.
2020. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 És hajlamos vagy a pattanásos bőrre amúgy? Vagy a gyógyszer előtt sem volt?
2020. ápr. 28. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Diane 35-tel kezdtem, évekig szedtem. Utána meg Cypromixet kaptam, aminek egyébként ugyanaz az összetétele, mint a Diane-nak, csak olcsóbb.

Nekem is jót tett mindkettő, szép tiszta lett a bőröm, és mindig pikk-pakkra, rendszeresen jött meg a menstruációm.

Sajna már nem szedhetek fogamzásgátlót, és a problémák is visszatértek, bár, a pattanások már mérséklődtek valamelyest.

2020. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4es vagyok, igen, sajnos nagyon is, cisztás akném volt a tabletta előtt. Bár a bőrápolási rutinom is borzalmas volt, de a tabletta nagyon sokat segített, a hátamon lévő hatalmas göbös aknét is elmúlasztotta. Most hogy pár hónapja abbahagytam még nem jöttek vissza, de ugye közben 12 évet öregedtem,a rutinom pedig rengeteget javult.
2020. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!