Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek tényleg fáj...

Szerintetek tényleg fáj menstruációkor a hasam, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Rég óta tudom, hogy a mensi fáj és félek is tőle. Már3 éve menstruálok és észrevettem, hogy sosem fáj a hasam egészen addig, amíg észre nem veszem, hogy vérzek. 2 nappal előtte már használok betét, hogy ne érjen meglepetésként és mikor délután felálltam láttam hogy jaj ma megjött. Egész nao nem fájt csak most miután láttam, hogy megjött.

2020. ápr. 29. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező előtte, sem közben fájnia. Én egyáltalán nem görcsölök, 2-3 napot megérzem azért.

Szerintem fáj az, de szerencsédre csak amikor beindul.

2020. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Ezt nehez bekepzelni. Csak feszulten jobban faj, mint ellazulva. Ha mar beall a fajdalom, mozdulni sem tud az ember, de ha elotte setalsz, mozogsz, nagyobb esellyel nem faj.

Oszinten szolva en 20 ev pokoli szenvedes utan mertem csak fajdalomcsillapitot bevenni, mivel tobbseguk nem hasznalt. De az Ibuprofen hatoanyag, pl Nurofen is, az tokeletes erre es a fejfajasra is.

2020. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első látható vértől számolva kb fél-1 órán belül kezd el fájni és utána egy napig kb még rosszul vagyok. Lehet hogy neked se rögtön fáj, de kétlem hogy csak a fejedben van. Egyébként én is gondolkodtam már ezen, hogy mi van ha rásegít a fájásra a tudat, de aztán elvetettem, mert nekem többször volt olyan is hogy elkezdtem magam szörnyen érezni és akkor mentem el wc-re hogy na akkor valószínűleg megjött és tényleg már egy ideje mehetett a dolog csak órák óta nem voltam mosdóban. Egyébként meg nem egyforma minden alkalom, nekem is volt olyan hogy egészen rendben voltam, máskor meg ki se bírtam kelni az ágyból, ez teljesen normális:)
2020. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!