Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogyt tudoembolia vsgy...

Lehet, hogyt tudoembolia vsgy csak bekepzelem?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok,van egy 18 honapos lanyunk, es a fogamzasgatlo tabi mellett dontottem. (Lindynette)

1 hete szedem,es pont 1 hete vagyok beteg. Natha ,torokfajas,most mar jobb de folyamatosan kohogok,faj itt ott a tudom.

Korabban ezt szedtem par eve csak az elso level utan abba hagytam,mert panikrohamaim lettek. Most nincs. Csak felek ettol a veralvadasi gondoktol..

Szerintetek a megfazas miatt kohogok es faj itt ott vagy baj van?

Masik kerdesem pedig,hogy a tudoemboliat minden esetben trombozis elozi meg? Marmint a labon lathato jelei vannak mielott valaki emboliat kap?

Koszi annak aki segit.


2020. jan. 3. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es zold trutyit kohogok fel. Bocsi a gusztustalankodasert🙊🙈
2020. jan. 3. 13:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom kapott tüdőembóliát, előtte balesete volt, achilles-in szakadás,nem kezeltette. 2 hónap múlva rettenetes zihálás keretében jelentkezett nála, szerencséje volt, mert csak a végartériába ment fel a vérrög. Zöld trutyi....kőkemény megfázás, esetleg tüdőgyulladással.
2020. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A tüdöembólia nem itt , ott fáj 1 hete. A köpet pedig nem zöldes,hanem véres és fulladás is jellemzi. Úgyhogy ez biztosan nem az, hanem valamilyen alsó légúti fertőzés,ami a náthádból és torokfájásból "ment lefelé". Egyébként nem minden esetben előzi meg a tüdőembóliát trombózis.
2020. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján nincs tüdőembóliád, vagy trombózisod.

Menj el a körzeti orvoshoz, mert ha zöld trutyit köhögsz, nem egyszerű megfázás, hanem antibiotikumra van szükséged.

2020. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem embolia hanem alsofelso leguti baci. Dokihoz vele ha nem javul... A trombozis teren pedig ha ennyire aggodsz menj el es csinaltass hajlamvizsgalatot. En is sokat paraztam ezen foggatlo mellett ugyh elmentem csinaltatni. Egyebkent altalaban akinek durva hajlama van annak igen hamar jelentkezik. Nogyogyasz ki tudja irni ezt a vizsgalatot bar altalaban keresre is huzzak a szajukat... nekem vegul egy nagyon aranyos immunologus drno irta ki miutan a nogyogyaszom elhajtott.
2020. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!