Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok valami praktikát...

Tudnátok valami praktikát arra, hogy megjöjjön a menstruációm? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A terhesség nem kizárható, az esélye nagyon kicsi, de félek ( menstruáció közben volt bent pár pillanatig gumi nélkül, tényleg nem hosszabb ideig). Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött, pedig az utóbbi nèhány hónapban napra pontosan jött meg. Melegvízben ülést, tornát már próbáltam, de sehol semmi, csak iszonyatos hasfájás.

2020. ápr. 30. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

A legjobb ha nem idegeskedsz. Tuti nem vagy terhes. De ha tovább idegeskedsz akkor késni fog.

Csinálj egy tesztet ha az megnyugtat.

2020. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az volna a legjobb, de a szüleimmel élek vidéken, a kijárási tilalom miatt nincs honnan beszerezni tesztet.
2020. ápr. 30. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen praktika! Tanúlságul gumi nélkül nem rakja be egy pillanatig sem, vagy keressetek más védekezési módot. Vegyél tesztet, ha negatív megnyugodsz, és meg is fog jőnni.
2020. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sajnos ahogy az előbb is írtam, a teszt tárgytalan, nincs honnan beszereznem.
2020. ápr. 30. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Webáruházból is rendelhetsz, kihozzák, pl. innen: [link]
2020. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy drogéria vagy gyógyszertár a közleben? Eléggé hihetetlen.. hacsak nem vagy karantén alatt. Nincs rá praktika,meg fog jönni ha akar. Menszesz alatt is teherbe lehet esni, bár igen kicsi az esélye,de volt már rá példa..
2020. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Sehol sincs kijárási tilalom, csak korlátozás, szóval te tudnál venni. Namindegy. Legyél tisztában ezeknek a jelentésével.
2020. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A teszt nem megoldhatatlan, minden kis faluban is van gyógyszertár, ott meg kapható!
2020. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Falun vagyok, és nincs. Tudom, hogy van rá esély, ezért is félek. Viszont igen kicsi a valószínüsége, mert nem volt szex, csak egy két másodperc. A rendeléssel megint az a helyzet, hogy a szüleimmel élek...:) köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.
2020. ápr. 30. 10:40
 10/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, és nálunk sajnos teljes kijárási tilalom van, rendőrök az utcán, durván büntetnek mindenért.
2020. ápr. 30. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!