Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a kinövés a hüvelyemben?...

Mi ez a kinövés a hüvelyemben? Polip vagy rák?

Figyelt kérdés
A hüvelyemben hátul kitapintottam egy fura kinövést. A méhnyak mellett közvetlenül, a hüvelyem hátsó falán tapad. Nem fáj, nem vérzik. Ha volt neked is hasonló, kérlek, írj! Hétfőn megyek orvoshoz, de rettenetesen félek. Perverzek kíméljetek, képet nem küldök.
2020. ápr. 30. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Az a méhszáj, amit érzel, teljesen normális.
2020. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ez nem a méhszájam, mert azt is érzem. Ez a méhnyak mellett van.
2020. ápr. 30. 16:30
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Ne turkálj a hüvelyedben, menj el évente rákszűrésre. A méhszájadat érzed, a ciklustól függ a helyzete.
2020. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rákszűrésen januárban voltam, minden rendben volt, a HPV tesztem is negatív lett. Sajnos ez biztosan nem a méhszájam, mert emellett a kinövés mellett közvetlenül ott van a mehnyak, azon pedig a mehszajam, es ezek mellett tudom tapintani ezt a valamit is.
2020. ápr. 30. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Vénatágulat?
2020. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez inkább olyan, mint egy kis csáp, nem hólyagszerű, es el tudom mozdítani is kicsit. Nem hiszem, hogy vénatágulat lenne.
2020. ápr. 30. 17:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Keress ra google-on polipra. A rak nem ilyen. A polipot viszont ne nyomkodd most mar, vagy barmi legyen, mert az verezhet.
2020. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodom, mióta megtaláltam azóta nem piszkálom. Nem is fogom, mert örülök, hogy eddig nem okozott panaszt. Hétfőn megyek orvoshoz, utána megírom, mi volt, hátha segítek ezzel valakinek, aki látja majd ezt. De eléggé félek. Az orvosom igyekezett megnyugtatni, hogy mivel nem fáj és nem vérzik, nem lehet a baj olyan nagy.
2020. ápr. 30. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj majd!
2020. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Ma voltam az orvosomnál, szerencsére újra rendelhetnek a magánrendeléseken. Szóval jol gondoltam, az nem a méhszájam volt, hanem egyfajta nyálkahártya burjanzás, más néven hüvelyi polip. Kb 1 cm nagyságú. Orvosom egyelőre nem javasolta az eltávolítást, mert nem okoz panaszt, ha azonban vérezne vagy fájna, akkor kisműtét keretében eltávolítják majd. Fél év múlva kell kontrollra mennem. Ez is jól mutatja, hogy el kell menni orvoshoz, ha találtok valamit. Viszont nagyon fontos, hogy ne intézzük el annyival, hogy az a méhszájad, azt se tudod, milyen a tested, ne nyúljálj oda stb. Az orvosom szerint nagyon is jól tettem, hogy ezt megtaláltam és elmentem hozzá, mert lehetett volna súlyosabb dolog is.
2020. máj. 4. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!