Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemben van valami...

A hüvelyemben van valami kinövés szerűség. Okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva mindig is ott volt (legalább is már akkor is, amikor először nyúltam be oda), fájni sem fáj, zavarni se zavar, semmi baj nincs vele, egyszerűen csak elgondolkoztam; van rajtam kívül más is ilyen helyzetben, vagy ez egyáltalán nem normális?

A hüvelyem hasi oldalán van, nagyjából mutatóujjnyi magasságban, az állaga is teljesen olyan mint a hüvelyem többi részének. Nagyjából gumilabda méretű lehet, a belseje pedig mintha be lenne horpadva, szóval olyan "vörösvérsejt" alakú... Lehetetlen nem érezni, igazából tartok is tőle, hogy a jövendőbeli páromnak zavaró lehet. De egyáltalán nem érzékeny, nem is fáj, semmi, csak ott van.

Szűz vagyok, és 16.



2013. jan. 29. 15:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja. Mindenesetre én ilyen problémáról még nem hallottam. Ha nem akarsz elmenni, akkor pedig írj valami orvos válaszol, vagy hasonló fórumra. Nem biztos, hogy érdemben válaszolnak majd, hogy mi az, meg hogy került oda, mindenesetre azt megtudhatod, hogy érdemes-e megnézetni, vagy ilyesmi.
2013. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 29. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te a méh nyakat és rajta a méhszájadat érzed. Ciklustól függően különböző magasságban van van a hüvelyben.
2013. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

nem hinném, hogy bármi problémád lenne, mert akkor más tüneteid is lennének.

Jártál már nőgyógyásznál, vagy még sosem voltál?

2013. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet! Legalább egy olyan oldalra írj, ahol valódi nőgyógyász válaszol a kérdésedre, de a legjobb az lenne, ha elmennél személyesen egy nőgyógyászhoz, hiszen látatlanban semmit nem lehet mondani. Lehet, hogy csak a méhszájad érezted, de ezt interneten keresztül nem lehet 100%-osan kijelenteni.
2013. jan. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!